Baliaci papier na pečivo a zákusky 300x400
V žiadnej cukrárni či kaviarni nesmie chýbať baliaci papier na vaše zákusky a ďalšie dobroty. Balenie pomocou papiera zákazníkom uľahčí prenos a zároveň zabezpečí, že dezerty zostanú dlhšie čerstvé.
Náš baliaci papier je navyše vyrobený z prírodného materiálu, a tak je po použití úplne rozložiteľný.
| Kategória: | Baliace papiere |
|---|---|
| EAN: | 2000000009667x |
| Farba: | Biela |
| Materiál: | Papier |
| Rozmer: | 30x40 |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Typ: | Ekologické |
| Účel: | Na dezerty, Na svadobné koláče, Na pečivo, Na zákusky, Na chlebíčky |
| Velikost: | Velké |
| Vlastnosť: | S možnosťou potlače |
| Výška: | 300mm |
| Šířka: | 400mm |
| Hmotnost balení: | 5kg |
Vymeňte mikroténové sáčky a fólie za ekologický baliaci papier. Baliaci papier je univerzálny a zabalíte pomocou neho pečivo, zákusky, ale aj ďalšie lahôdky.
Náš baliaci papier je rozdelený do hárkov vo veľkosti 30 × 40 cm, takže je jeho použitie veľmi pohodlné a bez zbytočného zdržovania.
Keďže je vyrobený z prírodného materiálu, po použití sa rýchlejšie rozloží a nebude zaťažovať životné prostredie.
Papier je určený na priamy styk s potravinami, má nepriepustný povrch, ktorý zabraňuje presakovaniu mastnoty, a navyše je dostatočne pevný, takže sa nemusíte báť, že sa pri balení pretrhne.
Výhody baliaceho papiera:
✅ Univerzálne použitie
✅ Vhodný na priamy styk s potravinami
✅ Bez zápachu a chuti
✅ Pevný materiál
✅ Šetrný k životnému prostrediu
Tento baliaci papier u nás nájdete aj v rozmere 60 × 40 cm.
→ Na balenie lahôdok a zákuskov určite využijete aj naše najrôznejšie tácky a papierové taniere, ktoré sú vyrobené z ekologického kraftového papiera.
♻️ Ekologická stopa:
Naše baliace papiere síce patria medzi ekologickejšie varianty balenia, napriek tomu nezabúdajte na to, že od jedla znečistené obaly do triedeného odpadu nepatria. Správnym triedením pomáhate šetriť životné prostredie.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
