Miska na sushi s vekom 312x312
| Kategória: | Krabičky na jedlo |
|---|---|
| EAN: | 5901360016289x |
| Farba: | Čierna, Transparentná |
| Materiál: | Plast |
| Rozmer: | 312x312 |
| Tvar: | Štvorec |
| Typ: | Recyklovateľné, Uzatvárateľné |
| Účel: | Na sushi |
| Velikost: | Velké |
| Délka: | 312mm |
| Šířka: | 312mm |
| Výška: | 45mm |
| Počet v balení: | 25ks |
| Počet v kartonu: | 50ks |
Sushi boxy vám umožnia ponúkať zákazníkom tento japonský pokrm so sebou. Sú vyrobené z recyklovateľného materiálu. Veko dózy je pevné a zabezpečuje jednoduché a bezpečné doručenie alebo prenos jedla bez jeho poškodenia. V dóze môžete jedlo aj bezpečne skladovať určitý čas bez toho, aby získalo akúkoľvek pachuť. Vďaka veku v miske zostane sushi dlhšie čerstvé. Miska je štýlovo čierna s priehľadným vekom, takže sushi v nej vynikne. Táto naša najväčšia miska na sushi má praktické štvorcové rozmery 312 × 312 mm. Máme pre vás však aj menšiu verziu s rozmermi 298x217 mm.
→ K tejto dóze sa vám budú hodiť aj paličky na sushi, ktoré tiež nájdete v našej ponuke.
Výhody plastovej misky na sushi:
✅ 100 % recyklovateľný materiál
✅ funkčnosť a pevnosť
✅ Štýlový dizajn
✅ Väčšia veľkosť
♻️Ekologická stopa: Mali by sme si uvedomiť, že znečistené obaly od potravín nepatria do triedeného odpadu, preto plastové obaly pred vyhodením umyte. Pomôžete tak zachrániť našu prírodu.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
