Krabica na pizzu štvorcová biela 30x30x4cm
Štvorcová pizza krabica je svojimi rozmermi prispôsobená na zabalenie pizze, ale aj väčších koláčov. Je vyrobená z prírodného materiálu, ktorý sa po vyhodení ľahšie rozkladá. Táto krabica na pizzu má rozmery 30x30x4 cm.
| Kategória: | Krabice |
|---|---|
| EAN: | 6326321110109x |
| Farba: | Biela |
| Materiál: | Papier, Vlnitá lepenka |
| Rozmer: | 30x30 |
| Tvar: | Štvorec |
| Typ: | Ekologické, Uzatvárateľné |
| Účel: | Na pizzu, Na koláče |
| Velikost: | Velké |
| Délka: | 30cm |
| Šířka: | 30cm |
| Výška: | 4cm |
| Počet v balení: | 100ks |
Klasická krabica na pizzu nesmie chýbať v žiadnej pizzérii. Uľahčí vám nielen balenie pizze na rozvoz, ale aj jej uchovanie. Vďaka krabici je obsah chránený a zostane dlhšie teplý.
Štvorcová pizza krabica sa veľmi jednoducho a rýchlo skladá, takže vás nebude zdržiavať pri príprave ďalších pokrmov. Vďaka svojmu tvaru je vhodná napríklad aj na väčšie koláče.
Táto krabica má rozmer 30 × 30 × 4 cm. Do krabice sa vám bude hodiť aj praktický stojanček.
→ V našej ponuke nájdete aj ďalšie rozmery.
Výhody papierovej krabice na pizzu:
✅ Ekologický materiál
✅ Udrží pizzu dlhšie teplú
✅ Minimalistický vzhľad
✅ Rýchle skladanie
Táto krabica má univerzálny biely vzhľad, k dispozícii sú však aj prírodné hnedé pizza krabice.
♻️ Ekologická stopa:
Keďže sú naše výrobky ľahko rozložiteľné, ich používaním pomáhate šetriť prírodu. Nezabúdajte však, že znečistené obaly od jedla nepatria do triedeného odpadu.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
