Burger box skladací 120 x 118 x 104
| Kategória: | Obaly |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.041 kg |
| EAN: | 6326321110003x |
| Farba: | Hnedá |
| Materiál: | Papier, Vlnitá lepenka |
| Rozmer: | 12x12 |
| Tvar: | Štvorec |
| Typ: | Ekologické, Uzatvárateľné |
| Účel: | Na hamburger |
| Velikost: | Velké |
| Vlastnosť: | S možnosťou potlače |
| Délka: | 120mm |
| Šířka: | 118mm |
| Výška: | 104mm |
| Počet v balení: | 100ks |
Box je vyrobený z prírodného kraftového papiera, vďaka čomu je lepšie a rýchlejšie rozložiteľný. Papier je pevný a funkčný, napriek tomu pri balení odporúčame použiť nepremastiteľný papier. Zároveň sa dá krabička pri konzumácii rozložiť, takže poslúži aj ako jednorazový tanier.
Ďalšou nespornou výhodou je prírodný dizajn boxu, ktorý môžete doplniť vlastným logom alebo nápisom.
Vďaka tomu, že je krabička uzatvárateľná, zostane v nej pokrm dlhšie teplý.
Box nemá atest na priamy kontakt s jedlom, preto je doň potrebné vložiť papier či obrúsok.
→ Ak chcete burgre servírovať na priamu konzumáciu, môžu vám stačiť papierové kapsy na burgre.
Výhody rozkladacieho burger boxu:
✅ Moderný prírodný dizajn
✅ Bez zápachu a chuti
✅ Ekologický materiál
✅ Drží burger pevne na svojom mieste
V našom sortimente nezabúdame ani na ďalšie obalové alternatívy, a to v rôznych veľkostiach a tvaroch.
♻️ Ekologická stopa:
Hoci papierové obaly patria medzi ekologickejšie varianty balenia, netreba zabúdať, že znečistené obaly od jedla nepatria do triedeného odpadu. Ich správnym triedením pomáhate šetriť životné prostredie.
