Burger box 130 x 130 x 110
| Kategória: | Obaly |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.051 kg |
| EAN: | 6326321110012x |
| Farba: | Hnedá |
| Materiál: | Papier, Vlnitá lepenka |
| Rozmer: | 13x13 |
| Tvar: | Štvorec |
| Typ: | Ekologické, Uzatvárateľné |
| Účel: | Na hamburger |
| Velikost: | Velké |
| Vlastnosť: | Priehľadné, S možnosťou potlače |
| Délka: | 130mm |
| Šířka: | 130mm |
| Výška: | 110mm |
| Materiál: | Papír |
| Barva: | Hnědá |
| Počet v balení: | 100ks |
Box je vyrobený z prírodného kraftového papiera, vďaka čomu je lepšie a rýchlejšie rozložiteľný. Papier je pevný a funkčný, napriek tomu pri balení odporúčame použiť nepremastiteľný papier. Zároveň sa dá krabička pri konzumácii rozložiť, takže poslúži aj ako jednorazový tanier.
Burger box u nás kúpite v tejto hnedej variante bez potlače, ale aj vyrobený na mieru s vaším logom.
Vďaka tomu, že je box uzatvárateľný, zostane v ňom pokrm dlhšie teplý.
Box nemá atest na priamy kontakt s jedlom, preto je potrebné doň vložiť papier či obrúsok.
Ak chcete burgre servírovať na priamu konzumáciu, môžu vám stačiť papierové kapsy na burgre.
Tento papierový box má rozmer 130 × 130 × 110 mm, no máme ho v ponuke aj v menšej variante.
Výhody rozkladacieho burger boxu:
✅ Moderný prírodný dizajn
✅ Bez zápachu a chuti
✅ Ekologický materiál
✅ Drží burger pevne na svojom mieste
V našom sortimente nezabúdame ani na ďalšie obalové alternatívy, a to v rôznych veľkostiach a tvaroch.
♻️ Ekologická stopa:
Hoci papierové obaly patria medzi ekologickejšie varianty balenia, netreba zabúdať, že znečistené obaly od jedla nepatria do triedeného odpadu. Ich správnym triedením pomáhate šetriť životné prostredie.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
