Plastová miska na jedlo čierna 178 x 113 x 50 mm 600 ml
Táto jednokomorová plastová miska vám poslúži na servírovanie alebo rozdeľovanie jedla. Je určená na použitie v zatváracích strojoch, ktoré vďaka fólii zabezpečia, aby ste obsah nevyliali. Jedlo potom môžete bez obáv ohrievať v mikrovlnnej rúre.
| Kategória: | Misky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.014 kg |
| EAN: | 5903424328598x |
| Farba: | Čierna |
| Materiál: | Plast |
| Objem: | 0,6 l |
| Rozmer: | 178x113 |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Typ: | Recyklovateľné, Uzatvárateľné, Zatavovacie |
| Účel: | Na polievku, Na krabičkovú diétu |
| Velikost: | Malé |
| Délka: | 178mm |
| Šířka: | 113mm |
| Výška: | 50mm |
| Počet v balení: | 80ks |
| Počet v kartonu: | 320ks |
| Specifikace materiálu: | PP |
Jednokomorové plastové misky sú jednoduchým spôsobom, ako bezpečne zabaliť horúcu polievku, ale aj iné pokrmy. Pomocou tesniacej fólie zabezpečíte, aby sa obsah nedostal von, a navyše ich potom môžete opäť ohriať v mikrovlnnej rúre.
Miska má objem 600 ml a je vyrobená zo 100 % recyklovateľného plastu, takže jej správnou likvidáciou šetríte životné prostredie. Je určená na styk s potravinami, ktoré sú určené na priamu konzumáciu.
V neposlednom rade oceníte jej štýlový čierny dizajn.
K miske je potrebné aj zatváracie zariadenie, aby bolo balenie jednoduché a rýchle, a samozrejme správna raznica.
Výhody jednokomorovej plastovej misy:
✅ Vhodné na polievky
✅ Bez chuti a zápachu
✅ 100 % recyklovateľný plast
✅ Možnosť ohrevu v mikrovlnnej rúre
V našej ponuke nájdete aj ďalšie veľkosti a tvary tesniacich misiek.
→ V ponuke nájdete aj ekologický príbor, ktorý neznečisťuje životné prostredie a je užitočný na servírovanie jedla.
Ak máte záujem o ekologickejší spôsob balenia potravín, pozrite si našu sekciu kompostovateľných obalov, ktoré sú rovnako pevné a funkčné, ale v prírode plne rozložiteľné.
♻️Ekologická stopu:
Mali by sme si uvedomiť, že znečistené obaly od potravín nepatria do triedeného odpadu, preto plastové obaly pred vyhodením umyte. Pomôžete tak šetriť našu prírodu.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
