Plastová miska na jedlo čierna 178 x 113 x 60 mm 750 ml
Hľadáte rýchly a funkčný spôsob balenia potravín na výdaj alebo rozvoz? Táto jednokomorová plastová miska je skvelým riešením. Pomocou tesniacej fólie zabezpečíte, aby sa obsah nevylial a aby sa dal následne ohriať v mikrovlnnej rúre.
| Kategória: | Misky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.027 kg |
| EAN: | 5903424328635x |
| Farba: | Čierna |
| Materiál: | Plast |
| Objem: | 0,75 l |
| Rozmer: | 178x113 |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Typ: | Recyklovateľné, Uzatvárateľné, Zatavovacie |
| Účel: | Na polievku, Na krabičkovú diétu |
| Velikost: | Malé |
| Délka: | 178mm |
| Šířka: | 113mm |
| Výška: | 60mm |
| Počet v balení: | 80ks |
| Počet v kartonu: | 320ks |
| Specifikace materiálu: | PP |
Jednokomorové plastové misky predstavujú jednoduchý spôsob bezpečného balenia hotových jedál. Pomocou tesniacej fólie zabezpečíte, aby sa obsah nedostal von, a navyše ich potom môžete opäť ohriať v mikrovlnnej rúre.
Misa má objem 750 ml a je vyrobená zo 100 % recyklovateľného plastu, takže jej správnou likvidáciou šetríte životné prostredie. Je určená na styk s potravinami, ktoré sú určené na priamu konzumáciu.
V neposlednom rade oceníte jej štýlový čierny dizajn.
K miske je potrebné aj zatváracie zariadenie, aby bolo balenie jednoduché a rýchle, a, samozrejme, správny vykrajovač.
Výhody jednokomorovej plastovej misy:
✅ Vhodná na polievky a iné jedlá
✅ Bez chuti a zápachu
✅ 100 % recyklovateľný plast
✅ Možnosť ohrievania v mikrovlnnej rúre
V našej ponuke nájdete aj iné veľkosti a tvary tesniacich misiek.
→ Nájdete tu aj ekologický príbor, ktorý neznečisťuje životné prostredie a je užitočný na servírovanie jedla.
Ak máte záujem o ekologickejší spôsob balenia potravín, pozrite si našu sekciu kompostovateľných obalov, ktoré sú rovnako pevné a funkčné, ale v prírode plne rozložiteľné.
♻️Ekologická stopu:
Mali by sme si uvedomiť, že znečistené obaly od potravín nepatria do triedeného odpadu, preto plastové obaly pred vyhodením umyte. Pomôžete tak šetriť našu prírodu.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
