Luxusná darčeková krabica s vrúbkovanými okrajmi 369x270x101
Hľadáte jednoduchý spôsob balenia produktov či darčekov, ktorý bude zároveň vyzerať štýlovo? Potom už hľadať nemusíte! V našej vrúbkovanej krabici s priehľadným okienkom bude každý darček pôsobiť luxusne. Je vyrobená z kvalitného papiera, ktorý sa po vyhodení lepšie rozkladá, a preto je jej použitie aj ekologické.
| Kategória: | Darčekové krabice a krabičky |
|---|---|
| EAN: | 6326321110047x |
| Farba: | Hnedá, Transparentná |
| Materiál: | Papier, Plast |
| Rozmer: | 37x27 |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Typ: | Ekologické, Vianočné, Darčekové, Uzatvárateľné, Vrúbkované |
| Účel: | Na svadobné dary, Na narodeniny |
| Velikost: | Velké |
| Vlastnosť: | S okienkom, S vekom, S možnosťou potlače |
| Délka: | 369mm |
| Šířka: | 270mm |
| Výška: | 101mm |
| Rozměr okénka: | 305x205mm |
| Počet v balení: | 25ks |
Naša luxusná vrúbkovaná krabica s priehľadným vekom spraví z každej maličkosti hodnotný dar. Vďaka jej univerzálnej veľkosti a dobrej nosnosti do nej môžete bez obáv naaranžovať viac predmetov. Súčasťou krabice je aj uzatvárateľné veko, ktoré vám umožní do nej kedykoľvek niečo pridať.
Krabice sú vyrobené z vrúbkovaného papiera, a teda majú štýlový prírodný vzhľad, ktorý sa hodí na akúkoľvek príležitosť. Okrem darčekov ich využijete aj na chlebíčky, koláče, vianočné pečivo a ďalšie dobroty.
Táto krabička má univerzálny rozmer 369x270x101 mm, do ktorého sa vám bez problémov zmestí aj viac fliaš a darčekov.
→ V našej ponuke nájdete aj iné rozmery darčekových krabíc, napríklad 200x200x50 mm.
Darčekové krabice si u nás môžete objednať bez potlače, alebo vyrobené na mieru s vaším logom. Doba výroby individuálnej potlače je 4–5 týždňov.
Výhody vrúbkovanej krabice s okienkom:
✅ Materiál šetrný k životnému prostrediu
✅ Pevnosť a dobrá nosnosť krabice
✅ Štýlový minimalistický vzhľad
✅ Univerzálny rozmer
✅ Možnosť vlastnej potlače
Ak hľadáte spôsob, ako zabaliť väčšie darčekové balenia, jednou z možností môže byť aj využitie našich darčekových košov, ktoré vám poskytnú dostatok otvoreného miesta aj pre väčšie predmety.
♻️ Ekologická stopa:
Keďže sú naše výrobky ľahko rozložiteľné, ich používaním pomáhate šetriť prírodu. Napriek tomu, že tieto papierové krabice patria medzi ekologické varianty balenia, nezabudnite z nich pred vyhodením odstrániť plastové okienko a správne ho vytriediť.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
