Darčeková krabička s okienkom 369x270x100
Hľadáte ideálnu krabicu na zabalenie darčeka? Stavte na našu prírodnú klasiku. Darčeková krabica s priehľadným vekom spraví z každej maličkosti krásny dar, ktorý v nej krásne vynikne. Krabica je veľmi pevná a má dobrú nosnosť, takže sa nemusíte báť, že by sa pod váhou darčekov rozpadla. Vďaka svojmu jednoduchému prírodnému vzhľadu je vhodná na každú príležitosť.
| Kategória: | Darčekové krabice a krabičky |
|---|---|
| EAN: | 6326321110046x |
| Farba: | Hnedá, Transparentná |
| Materiál: | Papier, Plast |
| Rozmer: | 37x27 |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Typ: | Ekologické, Darčekové, Uzatvárateľné |
| Účel: | Na sladkosti, Na dezerty, Na výslužky, Na svadobné koláče, Na vianočné koláčiky, Na narodeniny |
| Velikost: | Velké |
| Vlastnosť: | S okienkom, S vekom, S priehľadným vekom, S priehľadom, S možnosťou potlače |
| Délka: | 369mm |
| Šířka: | 270mm |
| Výška: | 100mm |
| Rozměr okénka: | 305x205mm |
| Počet v balení: | 25ks |
Naše krabice s okienkom má ideálnu veľkosť, zmestí sa do nej ako fľaša vína alebo dobrého rumu, tak aj ďalšie darčeky vo forme čokolád, balíčkov s pochutinami či iných drobností. Krabica je veľmi pevná a unesie akýkoľvek darček. Ak chcete aj napriek tomu dosiahnuť ešte väčšiu pevnosť a istotu, odporúčame krabicu pri skladaní zlepiť tavnou pištoľou.
Jej minimalistický vzhľad navyše umožňuje veľa možností, ako urobiť darčekové balenie jedinečné. Fantázii sa medze nekladú.
Krabica je taktiež vhodná na tvorbu balíčkov, kde vaši zákazníci nájdu sadu obľúbených produktov.
Výhody papierovej krabice s okienkom:
✅ Materiál šetrný k životnému prostrediu
✅ Pevnosť a dobrá nosnosť krabice
✅ Štýlový minimalistický vzhľad
✅ Priestor na zabalenie menších aj väčších darčekov
♻️ Ekologická stopa:
Keďže sú naše výrobky ľahko rozložiteľné, ich používaním pomáhate šetriť prírodu. Napriek tomu, že tieto papierové krabice patria medzi ekologické varianty balenia, nezabudnite z nich pred vyhodením odstrániť plastové okienko a správne ho vytriediť.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
